Hudební agentura,
studio a vydavatelství...

Aktuality

  14. 12. 2014 jsme uspořádali v Praze na Žofíně Vánoční benefiční koncert, na kterém vystoupila řada renomovaných umělců jako např. Daniela Magálová, Jaroslav Svěcený, Miroslav Dvorský, Marta Reichelová, brněnská Kantiléna a Čeští metropolitní filharmonici. Výtěžek z prodeje CD Daniely Magálové ve výši 70 000,- Kč slavnostně předala Daniela Magálová sdružení PROSAZ. Níže si můžete prohlédnout několik fotografií z akce a v našem e-shopu si můžete zakoupit další CD Daniely Magálové.


  Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně Fotky z Vánočního benefičního koncertu v Praze na Žofíně
  16. 10. 2014 proběhl slavnostní křest nového CD Daniely Magálové - Ozvěny Tradic 2 v galerii Café Louvre v Praze na Národní třídě. Akce se zúčastnila celá řada osobností. Níže si můžete prohlédnout několik fotografií a v našem e-shopu si můžete CD zakoupit.


  Fotky z křestu CD Ozvěny tradic 2 Fotky z křestu CD Ozvěny tradic 2 Fotky z křestu CD Ozvěny tradic 2 Fotky z křestu CD Ozvěny tradic 2 Fotky z křestu CD Ozvěny tradic 2
  Foto: Bořivoj Hájek
  Právě vrcholí přípravy druhého alba Ozvěny tradic 2 zpěvačky Daniely Magálové, ke kterému přizvala celou řadu slavných osobností. Fotky ze zákulisí s Josefem Zímou, Bohušem Matušem nebo Ladislavem Pavlušem si můžete prohlédnout zde.
  Ozvěny tradic 2

  Pokud by Vás zajímalo první CD Ozvěny tradic od Daniely Magálové plné slovenských a moravských lidových písní v doprovodu cimbálové kapely, můžete si ho objednat v našem e-shopu.
 
Mapa stránek | © 2009-2019 DM NOTE agency s.r.o.